خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی در تمام تهران

سایت لوله‌باز با هدف ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات در حوزه تاسیساتِ آب و فاضلاب بصورت شبانه‌روزی در سرتاسر تهران و حومه‌ی  آن راه‌اندازی گردیده است. این خدمات عمدتاً شامل لوله بازکنی و تخلیه چاه می‌باشد، با اینحال خدمات ما دربرگیرنده سایر سرویس‌های تاسیسات آب و فاضلاب و زمینه‌های مرتبط همچون پیداکردن اشیاء گمشده از فاضلاب و رفع بوی بد مجاری فاضلاب نیز است.

کلیه‌ی سرویس‌کارانِ همکار با سایت لوله‌باز دارای مجوز، حرفه‌ای و مجرب می‌باشند و مدیریت این سرویس‌کاران برعهده آقای سلیمی به شماره تماس ۰۹۱۲۷۵۰۱۰۱۴ است. ما تلاش داریم در کنار تجربه ۲۵ ساله‌ی خود، همواره از تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین برای ارائه‌ی خدمات خود به مشتریان محترم استفاده نماییم و از اینرو به کیفیت خدمات و همچنین قیمت‌های منصفانه خود افتخار می‌کنیم.

آقای سلیمی به عنوان مدیریت تیم استادکاران و سرویسکاران ما در حوزه‌های خدماتی، همواره از دید مشتریان به عنوان یک استادکار ماهر، مشتری‌مدار و پاسخگو شناخته شده است. خدمات ما بصورت شبکه‌ای در تمامی نقاط تهران و حومه در حداکثر نیم الی یک ساعت ارائه می‌گردد. خدمات مشاور‌ای ما از طریق تلفن، وبسایت و حتی با حضور در محل به مشتریان عزیز بصورت کاملاً رایگان ارائه می‌گردد.

«ما از تلاش خود برای جلب رضایت مشتری ناامید نمی‌شویم»

لوله بازکنی و تخلیه چاه لوله باز
اعضای اصلی تیم لوله باز
چاه بازکن

آقای سلیمی

سرپرست تیم

آقای سلیمی سرپرست تیم لوله باز است که مسئولیت اصلی همه استادکاران را بر عهده دارند. برای مشکلات خود از ایشان مشورت بگیرید.

فنرزنی چاه

آقای موسوی

سرویس‌کار

آقای موسوی یک فنرزن ماهر است که قادر به رفع تمامی مشکلات مربوط به چاه‌های فاضلاب، از قبیل گرفتگی و بوی بد است.

تشخیص ترکیدگی و نم

آقای آذرمهر

سرویس‌کار

آقای آذرمهر علاوه بر مهارت لوله بازکنی، در تشخیص ترکیدگی و نم مهارت ویژه‌ای دارند. همچنین در ترمیم و لوله‌کشی هم ماهر هستند.

برخی مشتریان ما
میزان رضایت مشتریان
پروژه های انجام شده
متوسط زمان حضور در محل
تعداد سرویس کار
فهرست
تماس فوری