خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در جنوب تهران با خدمات تضمینی

تماس فوری

۰۹۱۲۷۵۰۱۰۱۴ آقای سلیمی

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در جنوب تهران

مناطق جنوب تهران که اصطلاحاً به جنوب شهر معروف هستند در واقع همان تهران قدیم (طهران) هستند. این محله‌ها دارای قدمت بسیار زیادی هستند که در طول عمر ۲۰۰ ساله‌ی این کلان شهر نقش مهمی داشته‌اند. محله‌‌ی بازار (همان بازار سنتی) به عنوان قلب تپنده اقتصاد شهر تهران در این منطقه واقع شده است. بسیاری از کاخ‌ها، عمارت‌ها و بناهای تاریخی تهران دوران قاجار در این محله‌های پایین شهر قرار دارند. قشری ساکن در این محله‌ها به طور کلی شامل مردم اصیل تهران به همراه برخی مهاجرین جویای کار هستند.

جنوب تهران به لحاظ تقسیمان شهری شامل مناطق ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰ و بخش‌های از مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ است. برخی از محله‌های مشهور جنوب تهران عبارتند از:

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد، شهرک رسالت، یافت آباد

علیرغم همه‌ نوسازی‌هایی که در چندسال اخیر در تهران صورت گرفته است، با اینحال می‌توان به جرأت گفت که بخش عمده محله‌های جنوب تهران دارای بافت قدیمی هستند، لذا بدیهی است که سیستم‌های تأسیساتی آب و فاضلاب این ساختمان‌ها قدیمی و کهنه باشند.

توسعه‌ی شبکه فاضلاب شهری در این مناطق تکمیل نشده است و هنوز هم در بسیاری از محله‌ها چاه‌های جذبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی از مشکلات همراه با چاه‌های جذب فاضلاب، مسئله بوی بد و وجود حشرات موذی همچون سوسک است. عدم طراحی وِنت (تخلیه گازهای چاه) در ساختمان‌های قدیمی معضلی است که گریبانگیر این ساختمان‌ها می‌گردد. حتی با وجود وِنت هم بسیاری از ساختمان‌های دارای چاه جذبی معضل بوی بد فاضلاب را با خو به همراه دارند، لذا خدمات رفع بوی بد چاه فاضلاب در مناطق جنوب شهر پرطرفدار است.

تخلیه چاه در مناطق جنوب تهران که معمولاً دارای کوچه‌های باریک و شلوغ هستند سختی‌های خاص خودش را دارد که در حین خدمت رسانی باید بدان توجه گردد. انتخاب یک ماشین مناسب برای ورود به کوچه‌ی موردئ نظر و انجام خهدمات تخلیه چاه به نحوی که کمترین مزاحمت برای صاحبخانه و میزبان بوجود آید، نکات بسیار مهمی هستند که هر سرویس‌کاری باید به آنها توجه داشته باشد.

یکی دیگر از خدمات پر مشتری در مناطق جنوب تهران، برداشت توالت ایرانی و نصب توالت فرنگی است. توجه و اقبال به توالت فرنگی بسیاری از ساکنین ساختمان‌های مسکونی قدیمی را ترغیب به نصب توالت فرنگی می‌کند که این خدمات در جنوب شهر به دلیل معماری قدیمی مرود توجه بیشتری قرار گرفته است.

بطور کلی برخی از مشکلات شایع مربوط به تاسیسات آب و فاضلاب در محله‌های جنوب تهران عبارتند از:

 1. گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 2. بازدید چاه‌های قدیمی
 3. لایروبی چاه‌‌‌های قدیمی
 4. حفر چاه جدید
 5. اتصال به شبکه فاضلاب شهری (اکو)
 6. افتادن اشیاء در فاضلاب
 7. تخلیه‌ی چاه
 8. رفع بوی بد مجاری فاضلاب
 9. تشخیص نم و رطوبت (ترکیدگی)

 خدمات سایت لوله باز در جنوب تهران چگونه است؟

 • مشاوره رایگان بصورت حضوری، تلفنی و اینترنتی
 • حضور فوری در محل
 • عیب‌یابی و بررسی فنی مشکل فاضلاب، لوله، چاه و غیره
 • بازدید از چا‌ه‌های قدیمی
 • اعلام هزینه بصورت منصفانه و پایین‌تر و یا حداکثر مطابق با نرخ اتحادیه
 • رفع مشکل پس از توافق با صاحب کار
 • نظافت محیط کار پس از اتمام کار
 • ضمانت اقدام انجام شده تا مدت معین (بسته به نوع کار)

سوال خود را از ما بپرسید یا نظر دهید

Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
Fill out this field
فهرست
تماس فوری